Overslaan naar inhoud

Odoo Experience 2026

Begint
Eindigt
Aan de kalender toevoegen:

Somko is erbij op Odoo Experience 2026!

Van 24 tot 26 september 2026 vindt Odoo Experience 2026,​ plaats in Brussels Expo, België. Als Odoo Gold Partner is Somko er natuurlijk bij!

Odoo Experience is een van de grootste Tech & Business-evenementen van Europa en brengt duizenden professionals uit de hele wereld samen. Drie dagen lang staat alles in het teken van innovatie, Odoo en de toekomst van business.

Wat mag je verwachten?

  • 400+ exposanten: Ontdek een breed scala aan bedrijven en hun innovatieve oplossingen. 
  • 400+ presentaties: Drie dagen vol inspirerende sessies over best practices, ontwikkeling, functionaliteiten en groei.
  • 7 masterclasses: Verdiep je expertise met diepgaande trainingen over diverse onderwerpen.
  • 45.000+ deelnemers: Breid je netwerk uit en verbind met professionals uit meer dan 150 landen.
  • 4 liveconcerten: Geniet van avondfeesten op z'n Belgisch met livemuziek en entertainment.

Een van de hoogtepunten is de keynote van Fabien Pinckaers, oprichter en CEO van Odoo, op 24 september om 8.30 uur. Tijdens deze keynote wordt Odoo 20 gelanceerd, met nieuwe functionaliteiten voor onder andere boekhouding, website, voorraad, HR, MRP, e-commerce, CRM, verkoop en meer.

Kom langs bij Somko

Ook Somko is aanwezig met een eigen stand. Kom gerust bij ons langs en ontdek hoe wij bedrijven ondersteunen bij hun digitale transformatie met Odoo.

We vertellen je graag meer over de mogelijkheden en bekijken samen hoe Odoo kan helpen om jouw bedrijfsprocessen te optimaliseren.

Zien we je in Brussel?

📅 24 – 26 september 2026

📍 Brussels Expo, België

🎟️ Gratis toegang